به برنامه قرآن صوتی وصل، اولین و کاملترین اپلیکیشن مذهبی جهان اسلام خوش آمدید

تلاش ما بر این است تا با ایجاد سامانه‌ای جامع و کامل و به‌روزرسانی‌هایی مداوم و کوتاه مدت بتوانیم خواسته‌های کاربرانمان را برآورده سازیم، برای رسیدن به این مهم، ما در کنار شما به توسعه مداوم این سامانه خواهیم پرداخت، لذا از نظرات شما درباره به روزرسانی بخشهای مختلف و ایجاد سرویسهای جدید استقبال خواهیم کرد. شما می‌توانید با مراجعه به بخش نظرات به ما در بهبود این سامانه یاری رسانید.

اصلی ترین بخش برنامه وصل، نمایش قرآن کریم به همراه ترجمه و صوت، با امکان انتخاب قاری دلخواه ، نشانه گذاری و چندین بخش دیگراست.

از دیگر بخش های برنامه میتوان به پخش اذان ، مفاتیح ، پخش مستقیم اماکن زیارتی ، سجده شمار ، ذکر شمار ، تقویم و بخش های دیگر اشاره نمود که به صورت روزمره مورد استفاده همگان قرار میگیرد .

برای آشنایی کامل با بخش های مختلف همراه ما باشید:

با ورود به برنامه وصل، صفحه ی اصلی را مشاهده میکنید، بخش های مختلف به صورت عمودی و به ترتیب قرار گرفته اند و شما با لمس صفحه به سمت بالا و پایین میتوانید آنها را مشاهده فرمایید.

صفحه اول

 عکس روز: این بخش در قسمت بالایی قرار گرفته که با توجه به مناسبتهای روزهای ماه طراحی شده است.

روز شمار: در زیر عکس روز قرار گرفته است، تاریخ میلادی ، شمسی و قمری را نشان میدهد، کلمه ” بیشتر ” در گوشه ی سمت چپ کادر، شما را به بخش تقویم برنامه راهنمایی میکند .

امکانات: این قسمت شامل بخش هایی از جمله مفاتیح الجنان، زیارت عاشورا، اذان گو، پخش مستقیم، اوقات شرعی، سجده شمار، ذکر شمار، قبله نما، اماکن مذهبی، نمازها، دعا و زیارت، مدیریت دانلود، تبدیل تاریخ میباشد، توضیح هر بخش را در ادامه مشاهده فرمایید.

صفحه اصلی 2

موقعیت مکانی: در این بخش شما میتوانید شهر محل سکونت ساعت و درجه حرارت هوا را مشاهده فرمایید.

اوقات شرعی: این بخش اوقات شرعی و زمان باقی مانده تا اذان بعدی را نسبت به همان شهری که در ابتدا مشخص کرده اید نمایش میدهد.

آیه روز: هر بار که برنامه باز شود آیه ای از کلام وحی به همراه ترجمه به صورت تصادفی برای شما نمایش داده میشود ، سمت چپ کادر آیه کلید ” برو به آیه ” قرار دارد که با لمس کردن آن وارد قرآن وصل شده و آن آیه را نمایش میدهد.

عکس روز: در صورتی که گوشی شما به اینترنت متصل باشد هر روز عکس جدیدی متناسب با مناسبتهای مختلف نمایش داده میشود. سمت چپ پایین عکس علامت اشتراک گذاری را مشاهده میفرمایید که با لمس آن برنامه هایی را میبینید که از طریق آن میتوانید عکس را برای دوستانتان ارسال کنید. همچنین با لمس کلمه ” بیشتر”  وارد صفحه اینستاگرام برنامه وصل میشوید.

کادر پایانی در صفحه اصلی شامل بخش های حمایت – تنظیمات – پیام رسان – راهنما – رای دادن – ارسال نرم افزار و  درباره ما میباشد که هر کدام راهنمای استفاده از این بخش ها را در ادامه توضیح میدهیم.

نوار پایین صفحه ی اصلی سه بخش از برنامه را نمایش میدهد.

صفحه ی اصلی برنامه در بخش میانی قرار گرفته است و شما با لمس صفحه به سمت چپ و  راست به بخش قرآن و تقویم برنامه هدایت میشوید.